Depositphotos_5755752_l-2015

Nie wiem jaką dietę mam wybrać, czy mogę liczyć na Państwa pomoc?

Tak. Nasi specjaliści są dostępni do Państwa dyspozycji, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00.

Odpowiemy na Państwa wszystkie pytania oraz pomożemy wybrać odpowiednią dietę, zarówno pod względem kaloryczności, jak i produktów.

Czy pojemniki w których dostarczacie Państwo posiłki można podgrzewać w kuchenkach mikrofalowych?

Tak, pojemniki nasze posiadają atesty do przetrzymywania żywności, mają więc także możliwość podgrzewania w kuchenkach mikrofalowych, wystarczy przed włożeniem pojemnika do mikrofalówki w folii zrobić dziurki.

Co w przypadku wyjazdu? Można zawiesić dostawy posiłków?

Jasne, wystarczy, że dwa dni przed dostawą do godziny 16:00 (np. jeżeli chcemy zawiesić posiłki na środę to w poniedziałek do godziny 16:00 musi do nas dotrzeć wiadomość o zawieszeniu dostawy ) wyślą Państwo do nas informację o tym, by dostawę zawiesić. Wykupiony okres wydłuży się wtedy automatycznie o zawieszoną ilość dni.

Dlaczego nie mogę wybrać sobie godziny dostawy?

Nie jesteśmy w stanie być w każdym miejscu o każdej godzinie z uwagi na ilość Klientów, którym musimy dietę danego dnia rozwieźć. Nasi kierowcy mają ustalone trasy, a każdy Klient jest przyzwyczajony do ustalonych wcześniej godzin dostaw, dlatego też każdy nowy adres musi zostać wpasowany w naszą trasę, abyśmy mogli każdego Klienta obsłużyć jak należy. Jednakże proszę się nie martwić, paczka zostanie dostarczona przed godziną 6:00 rano.

Czy możliwe są dostawy do miejsca pracy?

Tak, bez problemu.

Czy mogę zmieniać adres dostawy?

Tak, istnieje taka możliwość, jednak musimy taką informację dostać maksymalnie do godziny 10:00 dnia poprzedzającego.  Wiąże się to ze zmianami logistycznymi w naszej firmie, dlatego też musimy ustalić godziny dostawy w nowe miejsce.

Czy z uwagi na wczesne godziny dostaw mogę udostępnić klucz/kod do bramy aby kurier pozostawiał mi posiłki pod drzwiami?

Oczywiście, że tak, zwłaszcza, że nasi kurierzy rozpoczynają dostawy od bardzo wczesnych godzin porannych lub nocnych, udostępnienie takich materiałów pomoże nam w sprawnej dostawie.

Na jeden dzień będę musiał wyjechać, nie chcę jednak rezygnować z diety w tym czasie, czy dzień wcześniej możecie Państwo dostarczyć mi dwa zestawy?

Jeżeli otrzymamy informacje dwa dni wcześniej to oczywiście jesteśmy w stanie przygotować dodatkowy zestaw, z zaznaczeniem, iż na te dwa dni otrzyma Pani dwa zestawy identyczne.

Co w przypadku gdy będę musiała niespodziewanie wyjść z domu w czasie gdy ma się odbyć dostawa? Jak można skontaktować się z kierowcą?

Każdego dnia na etykiecie torby znajduje się numer telefonu do biura, z którym prosimy się skontaktować, istnieje szansa spotkania się z kierowcą w innym miejscu.

Czy istnieje dostawa w dwa różne miejsca do jednego Klienta?

Tak oczywiście, przy dwóch adresach dostawy prosimy o przesłanie harmonogramu na naszego maila gdzie dana paczka ma trafić danego dnia.

Czy mogę wykluczać produkty których nie lubię lub jestem na nie uczulony?

Tak, oczywiście.

Depositphotos_58109031_l-2015